Menu
Sepetim

Everest SM-601 Kablolu Optik Mouse

Everest SM-601 Kablolu Optik Mouse
Everest SM-601 Kablolu Optik Mouse
Everest SM-601 Kablolu Optik Mouse
Yeni
Everest SM-601 Kablolu Optik Mouse
Everest SM-601 Kablolu Optik Mouse
Everest SM-601 Kablolu Optik Mouse
Everest SM-601 Kablolu Optik Mouse
0,00TL
 • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
 • Marka: Everest
 • Ürün Kodu: SM-601

Everest SM-601 Kablolu Optik Mouse


Şık Tasarım

Mükemmel tasarımı sayesinde cihazlarınızla kusursuz bir uyum yakalayan kablolu Mouse sayesinde komutlarınızı dilediğini gibi gerçekleştirebilirsiniz. Performansı artıran optik okuyucu çok uzun süreler etkili bir kullanım sağlayabilir.


Ergonomik Yapı

Sınıfının en kusursuz deneyimini sunan optik Mouse ürünü sayesinde sizde hareketlerinizi eş zamanlı olarak ekran üzerinde pürüzsüz bir şekilde gezdirebilirsiniz. Toplamda 3 tuşu bulunan Mouse ürünü ile yüksek verim elde edebilirsiniz.


Sessiz Kullanım

Tuş seslerinin en az gürültü kirliliği oluşturan yapısı sayesinde beklentilerinizi en ideal şekilde karşılamak mümkün olabilir. Kullanım sırasında minimum ses seviyesi üzerinden tuşlamaları kolayca gerçekleştirebilirsiniz.Yenilikçi Teknoloji

Son teknolojisi sayesinde aradığınız hizmeti ergonomik bir şekilde sunan optik Mouse seti ile asla yarı yolda kalmazsınız. Dilediğiniz her an her yerde uzun kablo boyutları ile konforlu bir kullanıma özgürce sahip olabilirsiniz.


Mükemmel Performans

Üstün yapısı sayesinde beklentilerinizi en ideal şekilde karşılayan Mouse seti ile dilediğiniz her an eş zamanlı bir şekilde komutlarınızı kullanabilirsiniz. Üstünlük yaratan yapısı ile ayrıcalık sahibi olabilirsiniz.


Hassas Deneyim

En mükemmel sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacak kablolu Mouse sayesinde sizde asla enerji sorunu yaşamazsınız. Kesintisiz bir performans yaratarak daima üstün ve kusursuz bir deneyim sahibi olabilirsiniz.

Ürün Garanti ve İade Koşulları

ÜRÜN GARANTİSİ

 • Satılan tüm ürünler Türkiye'deki yetkili Distribütör, İthalatçı ve Üretici firmaların garantisi altındadır. 
 • Garantisiz ürün satışı yapılmamaktadır.
  İADE
 • İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
 • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "Arıza ve İade Bildirim" sayfasından bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dokümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. 
 • Orjinal kutu üzerinde kargo etiketi olmayacak şekilde ambalajlanması gerekir (aksi durumda değer azalması talep edilir.)
 • Arıza nedeniyle iadelerde, servis raporu olması gerekir. Raporsuz iadelerde sıfır ürün gibi iade işlemi görecektir.
 • Kullanılmış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. (tüketici yasasında mevcut)
 • 385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, faturanın alt alandaki iade bölümü doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır. Aksi durumda Ürün değişim / İade yapılamaz.